Nærløpskarusellen Krossberg (Micr-O) 19.09.2006
Arrangør: Stavanger OK. Løypeleggere: Ivar Johan Larsen og Bjarte Hetland
 
Spørsmål eller kommentarer til resultater eller arrangementet?
Send e-post til bjarte@hetland.net
 
Noen betraktninger fra arrangørene, samt kart fra micr-o-delen, med blindposter.
ANALYSE: Løpstider fra micr-o-delen av løypa.
 
Løype 1, 4.6 km
H17 Klubb Løpstid Tillegg Samlet tid Feil micr-O-post / disk.grunnlag
1 Tom Furland Sandnes IL 30.34 0 30.34
2 Erik Lima Ganddal IL 30.51 0 30.51
3 Stein Arne Olsen Sandnes IL 31.25 0 31.25
4 Arild Aasheim Sandnes IL 31.34 0 31.34
5 Thomas Natvig Årstad Vaulen OK 31.39 0 31.39
6 Tim Griffin Sandnes IL 31.45 0 31.45
7 Per Grøsvik Sandnes IL 33.04 0 33.04
8 Morten Aamodt Sandnes IL 33.11 0 33.11
9 Otte Omdal Ganddal IL 34.07 0 34.07
10 Morten Sundli Ganddal IL 34.18 0 34.18
11 Lars Sigve Oftedal OK Ålgård 34.57 0 34.57
12 Ondrej Ptacek Stavanger OK 35.30 0 35.30
13 Odd I. Karlsen Vaulen OK 37.26 0 37.26
14 Bjarte Ims Sandnes IL 37.52 0 37.52
15 Alf Johan Lima OK Ålgård 37.55 1 38.55 5
16 Asbjørn F. Hegdal Egersund OK 39.43 0 39.43
17 Vidar Fossli Sandnes IL 38.49 1 39.49 2
18 Per Ingar Hadland Egersund OK 39.50 0 39.50
19 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 40.36 0 40.36
20 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL 40.57 0 40.57
21 Oddbjørn Haugen Sandnes IL 42.03 0 42.03
22 Harry Breiland OK Ålgård 41.17 1 42.17 3
23 Otto Alsnes Sandnes IL 43.11 1 44.11 5
24 Tor Brekken Ganddal IL 48.01 0 48.01
Jan E. Øvremo OK Ålgård Brutt
Torbjørn Evensen Stavanger OK Brutt
Odd Fuglestad OK Ålgård Disk Feil 1. post
Løype 2, 3.8 km
D17
1 Aud H. Taksdal Ganddal IL 31.51 1 32.51 3
2 Anja Mo Berge Nydalen SK 32.13 1 33.13 3
3 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 36.12 0 36.12
4 Berit Kristine Lima OK Ålgård 36.28 0 36.28
5 Veronika Ptackova Stavanger OK 38.34 0 38.34
6 Anne Garsrud Vaulen OK 39.21 0 39.21
7 Anne Sæbø Vik Sandnes IL 40.06 0 40.06
8 Anina Hadland Egersund OK 44.10 1 45.10 5
9 Liv-Grete Obrestad Vaulen OK 47.03 0 47.03
10 Heidi Falck Stavanger OK 47.59 4 51.59 1, 3, 4, 5
H15-16
1 Fredrik Omdal Ganddal IL 27.50 1 28.50 5
2 Ådne O. Gabrielsen Vaulen OK 39.27 0 39.27
3 Kristoffer Aareskjold Ganddal IL 55.08 0 55.08
4 Klaus K. Espedal Stavanger OK Disk 0 Mangler 13. post
H50
1 Arne Kristian Espedal Stavanger OK 28.13 0 28.13
2 Svein Glendrange Stavanger OK 32.03 1 33.03 4
3 Olav Hognestad Ganddal IL 35.20 0 35.20
4 Finn Morten Årstad Vaulen OK 37.04 0 37.04
5 Tore R. Tvedt Vaulen OK 38.09 0 38.09 1
6 Cato Molthe Stavanger OK 38.23 0 38.23
7 Knut Jonas Espedal Stavanger OK 39.19 0 39.19
8 Jan Inge Lunde Ganddal IL 39.33 0 39.33
9 Bjarne Gimre Ganddal IL 42.48 0 42.48
10 Kjell Svihus Ganddal IL 40.38 4 44.38 1, 3, 4, 5
11 Svein Øderud Ganddal IL 46.49 1 47.49 3
Ole Auklend Skattesport Disk 0 Microposter i feil rekkefølge
Trim
1 Lars Salvesen Stavanger OK 39.11 0 39.11
2 Harald Aareskjold Ganddal IL 47.32 1 48.32 5
3 Sverre Nordal Statoil 53.55 2 55.55 1, 2
Per Olav Haarr Ganddal IL Disk Mangler 10. post
Løype 3, 2.9 km
D15-16
1 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen OK 32.52 1 33.52 5
2 Marie Sæbø Vik Sandnes IL 34.35 0 34.35
3 Ingrid Wergeland Vaulen OK 60.25 0 60.25
D17K
1 Nina Wold Stavanger OK 33.27 0 33.27
2 Kine Salvesen Stavanger OK 43.32 0 43.32
3 Unni B. Sundli Ganddal IL 54.52 0 54.52
4 Solveig Mæland OK Ålgård 62.31 0 62.31
D60
1 Haldis Glendrange Stavanger OK 39.25 0 39.25
2 Turid Nystrøm Stavanger OK 39.55 0 39.55
3 Gry V. Tengs (? Ikke på listen) Stavanger OK 46.47 0 46.47
4 Berit E. Olsen Stavanger OK 54.01 0 54.01
H13-14
1 Sjur O. Gabrielsen Vaulen OK 26.46 1 27.46 1
Simen Aamodt Sandnes IL Disk 0 Ikke løpt micr-o
H17K
1 Leif-Jarle Skåra Egersund OK 32.59 0 32.59
2 Arne Magne Sondresen Sandnes IL 31.10 2 33.10 3, 5
3 Arild Svihus Ganddal IL 56.24 0 56.24
Kris Emil Hadland Egersund OK Disk 0 Mangler 11. post
H60
1 Ivar Parnas Sandnes IL 33.47 0 33.47
2 Øystein Nilsen Vaulen OK 42.53 0 42.53
Løype 4, 1.8 km
D11-12
1 Kari N. Fuglestad OK Ålgård 22.30
2 Torill Brekken Ganddal IL 26.37
3 Elisabeth Hegdal Egersund OK 29.20
4 Nina Marie Larsen Stavanger OK 31.18
D13-16C
1 Lene Berntsen Egersund OK 28.45
H11-12
1 Øystein G. Tvedt Vaulen OK 18.06
2 Jonas K. Espedal Stavanger OK 18.30
3 Erlend R. Melleby Vaulen OK 20.27
4 Bjørn N. Fuglestad OK Ålgård 21.18
5 Artur Stokkeland Miswaco 53.24
6 Peder Svane Vaulen OK Brutt
Løype 5, 1.3. km
D-10N
1 Veronica Wold Stavanger OK 14.18
2 Caroline Hadland Hunnestad Egersund OK 14.21
3 Marie L. Furland Sandnes IL 20.21
4 Siri Kvassheim Sandnes IL 20.33
5 Meisene Sundespeider 31.47
D11-12N
1 Ann Kristin Gimre Ganddal IL 12.35
2 Mette Sundespeider 13.26
3 Amund Garsrud Tvedt Vaulen OK 13.43
4 Therese Sæbø Vik Sandnes IL 14.57
5 Veronica Morstøl Øvremo OK Ålgård 17.33
6 Malin Urdal OK Ålgård 18.00
7 Siri og Anna Sundespeider 27.20
8 Ingvild og Tonje Sundespeider 28.23
9 Johanne og Elisabeth Sundespeider 39.29
H-10N
1 Ulvene Sundespeider 36.22
H11-12N
1 Andreas Eide Skjæveland Stavanger OK 11.54
2 Ole Jørgen Haugen Sandnes IL 13.22
3 Johannes Eide Skjæveland Stavanger OK 15.30
4 Andreas og Sindre Sundespeider 20.50
5 Aleksander, Aleksander og Marton Sundespeider 21.49
6 Erik og Christian Sundespeider 23.17
7 Siddise og Arild Sundespeider 24.16